آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه

اطلاعیه شماره 11: نتایج پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام شد.

به اطلاع کلیه داوطلبان پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند، نتایج این آزمون در قالب کتاب کارنامه راهنمای شغلی در سایت آزمون استخدام بخش خصوصی  به نشانی www.inre.ir منتشر شد.

داوطلبان برای دسترسی به نتایج، پس از ورود به صفحه کاربری، با انتخاب گزینه «دریافت کارنامه راهنمای شغلی»، می‌توانند نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

کتاب کارنامه راهنمای شغلی داوطلبان دارای نتایج آزمون‌های تخصصی و آزمون‌های شخصیت‌شناسی داوطلبان اعم از MBTI ،DISC ،NEO ،MNM  و هوش هیجانی bar-onو آزمون گاردنر است.

این راهنمای شغلی که در اختیار تمامی داوطلبان قرار گرفته است، علاوه بر ارائه نتایج ارزیابی شایستگی‌های شغلی مختلف در شغل‌های انتخابی داوطلب، محتوای مناسبی جهت ارزیابی جنبه‌های مختلف شخصیتی، راهنمایی مناسب جهت یافتن شغل منطبق با شخصیت، علاقه‌مندی‌ها و توانایی‌های هر فرد را دارا می‌باشد.

همچنین دبیرخانه پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی فرصت 12 روزه اعتراض برای داوطلبان قرارداده است که داوطلبان می‌توانند جهت اعتراض به نتایج آزمون خود، مستندات و ادله خود را به همراه مشخصات کامل اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی و همچنین شرح کامل اعتراض خود را تا پایان وقت اداری 19 آبان از طریق آدرس رایانامه info@inre.ir  ارسال و ثبت کنند.

تمامی داوطلبانی که فرآیند تکمیل سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، دوره‌های تخصصی، بارگذاری مدارک و انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی را انجام داده‌اند به میزان قابل قبولی رزومه خود را جهت ارائه به سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش بنیان تکمیل و تقویت نموده‌اند.

لازم به ذکر است پس از اتمام این فرصت، در مرحله بعد، سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی نیرو از پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی به رزومه افراد برتر با توجه به نتایج آزمون استخدام بخش خصوصی، دسترسی داشته و پس از بررسی رزومه آنان، از داوطلبان منتخب جهت دعوت به مصاحبه اقدام می‌نمایند. داوطلبان می‌توانند از طریق صفحه کاربری خود در بخش " وضعیت معرفی به شرکت‌ها" در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

 

آخرین مرحله پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی معرفی داوطلبان به سازمان‌ها و شرکت‌های بخش خصوصی است که از تاریخ 1400/08/20 شروع شده و تا شهریورماه 1401 ادامه خواهد داشت.

تاریخ انتشار :1400/8/8 - 11:50لینک